Grupa motywujeJeśli zaczynasz przygodę z aktywnością, zajęcia grupowe są świetnym pomysłem na dobry początek. Nie oznacza to, że tylko początkujący mogą wyjść z zakwasami. Dobierając odpowiednio rodzaj i poziom zajęć, również zaprawiony w boju sportowiec, może otrzymać to, co smakuje najlepiej "zajazd na maxa" :)
Zajęcia w grupie to świetna motywacja, nowe znajomości oraz wygoda - nie zadajesz sobie pytania: "jejuś, co ja mam robić na tej siłce.." - prowadzący zajęcia poprowadzi Twój trening i wyciśnie takie poty, na które nigdy nie zapracujesz sobie w domu :)

Psychologia tłumu :)


O ile trudniej jest powiedzieć komuś niż sobie: Sam idź, nie chce mi się dzisiaj? Zaczynając aktywny tryb życia grupa to nasze wsparcie. W grupie nie odpuścisz tak łatwo. Pójdziesz dalej w treningu, bo nie chcesz demotywować innych. Dasz z siebie więcej. Dokonasz rzeczy, jakich nigdy nie dokonasz w pojedynkę.

Plan Treningowy nie tylko dla bogatychMając trenera personalnego, który poświęci ci 100% czasu i najlepiej zmotywuje do działania, możesz już odpuścić zajęcia (oprócz tych, na które chodzisz dla frajdy czy spalania) Dostajesz plan treningowy dostosowany do indywidualnych potrzeb, określonego celu i możliwości oraz wsparcie i ochronę przed kontuzją i złymi nawykami ruchowymi.
Jest jedno ale. Ale za ile. Jeśli Twój portfel ma nadludzkie zdolności regeneracji - super. Jeśli jednak nie jest w tym tak mocny, jak Chuck Norris w dowcipach, korzystaj z planu B. Skonsultuj się z naszym teamem (trener, personalny, dyżurny, fizjoterapeuta) - określ swój cel i wprowadź go do systemu oraz datę realizacji. Posłuchaj porad i postępuj zgodnie z otrzymanymi wskazówkami. Przy każdych zajęciach masz informację ile kalorii spalisz (tylko nie oszukuj!), porozmawiaj o diecie, nawykach żywieniowych (ma to kolosalne znaczenie) i regularnie, co miesiąc korzystaj z kontrolnych wizyt, wprowadzając dane do systemu. To też motywuje.

Nowości w Planie Zajęć

Pokój nauczycielski / dyrektoriat :)


Zapisy na zajęcia


Gdziekolwiek jesteś, zapiszesz się na zajęcia, umówisz na trening
lub sprawdzisz swoje osiągnięcia w Strefie Klienta
a od połowy stycznia 2017 r, również przez aplikację mobilną KUŹNIA GO, na swoim smartfonie.