Kuźnia GO

Wszystko pod kontrolą.

Oddajemy w Wasze dłonie aplikację, która daje władzę absolutną nad zapisami na zajęcia grupowe czy treningi personalne. Kuźnia GO! dostępna jest dla systemów iOS i Android. Nie, nie będzie nigdy na Windowsie :)

Aplikacja najczęściej będzie służyła do zapisania się na zajęcia, konsultacje z fizjoterapeutą, dietetykiem czy trenerem personalnym. To jednak nic, jeśli

...masz już Cel Treningu!

Trywialne zapisanie się na zajęcia :) wypada niepomiernie blado w porównaniu z możliwościami, jakie daje nam aplikacja w połączeniu z regularnymi pomiarami w gabinecie fizjoterapii czy z trenerem dyżurnym.

Dzięki regularnym pomiarom i wprowadzaniu wyników do systemu, mamy możliwość śledzenia naszych postępów treningowych, obserwacji progresu, zmiany proporcji ciała (masa mięśniowa, woda, tłuszcz) i dziesiątek innych parametrów, które w dłuższej perspektywie dadzą namacalne dowody na to, jak zbawienny jest wpływ regularnej aktywności fizycznej na nasz stan zdrowia.

Standardowe parametry, które zbieramy, na przykład w projekcie Kuźnia Challenge 2017 to, między innymi::

Test FMS (deficyty w zakresach ruchowych, stabilności poszczególnych stawów), testy wydolnościowe, BMI, BMR, %FM, zawartość wody, wiek metaboliczny, tłuszcz wisceralny. Mierzymy też obwody pasa, bioder, itd.. Dane te po latach, a może nawet już po miesiącach, mogą być bezcennym powodem do dumy i zadowolenia ze swoich osiągnięć!

Logowanie / Rejestracja w Kuźnia GO

Jeśli rejestrując się w Kuźnia, podaliście adres mailowy, jakiego używacie do logowania się na Facebook'u - aplikacja oferuje ułatwienie - nie musisz pamiętać hasła do Kuźni by zalogować się do Kuźnia GO! przez Facebooka. Można również logować się podając parę adres e-mail + hasło, używane do logowania się na stronie Kuźni.


Jeśli posiadacie karnety w kilku klubach, aplikacja przypisze jako główny ten klub, w którym ostatnio zawieraliście umowę. Zawsze możecie korzystać z przełączenia między klubami i rezerwacji miejsc w dowolnym klubie.

Pobierz aplikację

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi. Pomogą nam one dopracować produkt.
Jeśli coś nie działa jak należy - prosimy o kontakt na adres recepcja@kuznialodz.pl z "Problem z Kuźnia GO" w tytule maila.

Play Download
Wersja Androida: 5.0 i nowsze
Aplle Download
Pobierz na iOS | Zobacz w iTunes

Zapisy na zajęcia

Wspomnieliśmy o zapisach na zajęcia grupowe, konsultacje w gabinecie fizjoterapii, spotkanie z dietetykiem, warto przybliżyć zasady. Bo jakieś zasady muszą być :)

Kalendarz zajęć grupowych widzimy na dwa tygodnie w przód.
Łącznie możesz posiadać 4 zapisy na zajęcia
w tym 3 na zajęcia cykliczne
Dzienny limit zapisów na zajęcia: 2
Liczba dni w przód kiedy zapis jest możliwy: 7

Absens Carens

Przewidzieliśmy też łagodny system kar dla nieobecnych, którzy nie wypisali się z zajęć.

Jeśli w ciągu ostatnich 7 zbiorą nam się 3 nieobecności, za zajęciach, na których biliśmy zapisani, tracimy możliwość zapisywania się na kolejne, na okres dni siedmiu. Dodatkowo odwołane zostaną wszystkie rezerwacje, w tym cykliczne*.

Sz.P. Spóźnialscy

Zdarza się i tak. Pamiętajcie tylko, że ktoś może czekać na wasze miejsce. Jeśli wiecie, że coś pójdzie nie tak z dotarciem na czas - na 4 godziny przed zajęciami można się wypisać z zajęć.

Po wypisaniu się z zajęć otrzymasz powiadomienie mailem o rezygnacji. Wyślemy też email do pierwszej osoby oczekującej na liście rezerwowej.


Kiedy jeszcze otrzymasz powiadomienia:

zapiszesz / wypiszesz się z/na zajęcia (na listę główną lub rezerwową)
Zajęcia zostaną odwołane
Zmieni się prowadzący (zastępstwo)
Przejdziesz z listy rezerwowej na główną.

*Rezerwacje cykliczne dostępne są jedynie z poziomu strony www.kuznialodz.pl i zakładane są do zakończenia ważności Twojego karnetu karnetu.

Zastrzegamy możliwość odwołania zajęć jeśli nie uzyskały minimalnej ilości osób zapisanych. Odwołanie następuje 24 godziny przed zajęciami. Informacja wysyłana jest mailem do osób zapisanych.