100% efektywnościDo niedawna trening personalny zastrzeżony był wyłącznie dla gwiazd. Dziś nie jest już luksusem - jest najpewniejszą inwestycją. Inwestycją we własne zdrowie.

Trener personalny to dużo więcej niż policjant liczący do dziesięciu. Dobry trener posiada wiedzę na temat budowy i funkcjonowania ciała i z wielu pokrewnych dziedzin, niezbędnych do ułożenia kompleksowego programu treningowego:


- Wiedza o prawidłowym odżywianiu

- Wiedza o suplementacji

- Fizjologia: procesy zachodzące w organizmie podczas treningu,
- Biochemia: odnowa biologiczna.


Jeśli planujesz rozpocząć treningi, określ swój cel i czas na jego osiągnięcie. Razem z trenerem i fizjoterapeutą możesz zweryfikować oczekiwania po dokładnym zbadaniu twoich możliwości, nawyków żywieniowych, zakresów ruchowych i testach.

Trener Personalny będzie Ci najbliższą osobą, która nie tylko pomoże zrealizować założony cel, ale też przestawić Twoje życie na nowe, lepsze tory. A to już dużo więcej niż oczekujesz i inwestycja, której nigdy nie będziesz żałować.

Trenerzy Personalni Kuźnia Centrum Atletyki

Treningi Personalne w aplikacji mobilnej


Gdziekolwiek jesteś zapiszesz się na zajęcia, umówisz na trening personalny lub sprawdzisz historię swoich osiągnięć w Strefie Klienta na stronie www.kuznialodz.pl a od połowy stycznia 2017 roku, również w aplikacji Kuźnia GO na smartfonie.