100% efektywnościDo niedawna trening personalny zastrzeżony był wyłącznie dla gwiazd. Dziś nie jest już luksusem - jest najpewniejszą inwestycją. Inwestycją we własne zdrowie.

Trener personalny to dużo więcej niż policjant liczący do dziesięciu. Dobry trener posiada wiedzę na temat budowy i funkcjonowania ciała i z wielu pokrewnych dziedzin, niezbędnych do ułożenia kompleksowego programu treningowego:


- Wiedza o prawidłowym odżywianiu

- Wiedza o suplementacji

- Fizjologia: procesy zachodzące w organizmie podczas treningu,
- Biochemia: odnowa biologiczna.


Jeśli planujesz rozpocząć treningi, określ swój cel i czas na jego osiągnięcie. Razem z trenerem i fizjoterapeutą możesz zweryfikować oczekiwania po dokładnym zbadaniu twoich możliwości, nawyków żywieniowych, zakresów ruchowych i testach.

Trener Personalny będzie Ci najbliższą osobą, która nie tylko pomoże zrealizować założony cel, ale też przestawić Twoje życie na nowe, lepsze tory. A to już dużo więcej niż oczekujesz i inwestycja, której nigdy nie będziesz żałować.

Trenerzy Personalni Kuźnia Centrum Atletyki

Dominik Fortuna

Trener Personalny


Kinga Sołtysiak

Trener personalny


więcej o Dominiku
Trener / Szkoleniowiec PTA (Personal Training Academy
Więcej o Kindze
Trener personalny z holistycznym podejściem do organizmu człowieka. Treningi personalne prowadzone przez Kingę ukierunkowane są na kształtowanie sylwetki (redukcja tk. tłuszczowej i budowa masy mięśniowej) ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowych wzorców ruchowych, wad postawy czy bolów kręgosłupa. Kinga zajmuje się dietoterapią i układa indywidualne jadłospisy (przy chorobach tarczycy np. Hashimoto, insulinooporności, problemach trawiennych, nietolerancjach pokarmowych).Jeśli często trenujesz, mało jesz, a nie chudniesz - Kinga zna rozwiązanie i pomoże Ci w osiągnięciu celu.Posiadane kwalifikacje:- Medical Personal Trainer III – Kinesiotaping- Dietetyka i suplementacja poziom I, II, III, IV- Dietetyka Kliniczna- Metodyka Treningu poziom I, II- Core Stability Level I- Warsztaty fizjoterapeutyczne - Odcinek piersiowy kręgosłupa i staw ramienny- Podstawy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej- Tarczyca - jak żyć z chorą tarczycą?- Nowoczesne podejście do treningu motorycznego i fizjoterapii sportowej

Treningi Personalne w aplikacji mobilnej


Gdziekolwiek jesteś zapiszesz się na zajęcia, umówisz na trening personalny lub sprawdzisz historię swoich osiągnięć w Strefie Klienta na stronie www.kuznialodz.pl a od połowy stycznia 2017 roku, również w aplikacji Kuźnia GO na smartfonie.