ZAJĘCIA - SZTUKI WALKI

Brazylijskie Jiu Jitsu - BJJ

To sztuka walki charakteryzująca się walką w parterze. Zawodnik dąży do obalenia swojego przeciwnika za pomocą technik Judo lub Zapasów. Następnie walka toczy się na ziemi. Zawodnicy dążą do poddania przeciwnika po przez dzwignie, duszenia lub zdibycie większej ilości punktów w określonym czasie. Współcześnie jest to jedna z najbardziej rozpowszechnionych sztuk walki, która swoją popularność zawdzięcza sportom MMA.

KickBoxing

Zajęcia dla kobiet i mężczyzn (konfrontacja stylów uderzanych i takich, jak KARATE, KICK BOXING, MUAY THAI). Zajęcia poświęcone są nauce stosowania technik bokserskich oraz nożnych. Praca na workach, łapach treningowych, tarczach, praca z partnerem.Zajęcia dla kobiet i mężczyzn (konfrontacja stylów uderzanych i takich, jak KARATE, KICK BOXING, MUAY THAI). Zajęcia poświęcone są nauce stosowania technik bokserskich oraz nożnych. Praca na workach, łapach treningowych, tarczach, praca z partnerem.

BOKS

Zajęcia walki wręcz, skierowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zajęcia ze współćwiczącym na workach oraz łapach treningowych. Celem zajęć jest poprawa ogólnego rozwoju fizycznego. Nauka technik uderzanych rękoma, nauka kombinacji, nauka pracy dystansem, nauka walki w klinczu.

Zajęcia MMA

Mieszane sztuki walki czyli dyscyplina sportowa, w której zawodnicy walczą zarówno w stójce jak i w parterze. Zajęcia skierowane dla mężczyzn i kobiet. Celem zajęć jest nauka technik stójkowych i parterowych oraz poprawa ogólnej sprawności fizycznej. Praca na workach, łapach treningowych, tarczach oraz z partnerem.