Silny, silniejszy, najsilniejszy, crossCross to trening funkcjonalny i wytrzymałościowo siłowy tylko na pierwszy rzut oka. Chwilę potem staje się pasją, filozofią, budowaniem społeczności oraz formatowaniem samodyscypliny, hartu ducha i ciała… Wszystko razem daje możliwości osiągania nieosiągalnej, niezwykle wysokiej sprawności fizycznej.

Możesz dołączyć w każdej chwili.

Nie jeden, tylko każdy z dziesięciuCross pomaga nam obudzić sprawność, którą tracimy przez rozwój cywilizacyjny. Pozwala osiągać wysoki poziom w każdej z 10 umiejętności fizycznych: wytrzymałości krążeniowo - oddechowej, szybkości, sile, elastyczności, mocy, wytrzymałości, koordynacji, zwinności, równowadze i celności.

Bardzo ważnym elementem jest wysoka intensywność treningu, więc stopień trudności jest dopasowywany do uczestnika tak, aby mógł on wykonać jak największą pracę w jak najkrótszym przedziale czasowym (umożliwione jest to przez weryfikację ciężaru, odpowiedniego doboru alternatywnych, mniej wymagających ćwiczeń).

Where are all the machines?
– We are the machines!Od uczestnika zajęć do zawodnika droga nie jest taka długa. Konsekwencja, determinacja i regularność wystarczą aby móc reprezentować Kuźnię podczas lokalnych i nie tylko, zawodów. Będziemy obecni na większości z nich. Liczymy, że razem z Tobą!


Pokój nauczycielski, dyrektoriat :)Zapisy na zajęcia

Gdziekolwiek jesteś zapiszesz się na zajęcia, umówisz na trening lub sprawdzisz swoje osiągnięcia
w Strefie Klienta na stronie www.kuznialodz.pl
Możesz również to wykonać przez aplikację mobilną KUŹNIA GO na swoim smartfonie.