fbpx

STREFA CROSS

Cross to siłowo-wytrzymałościowy system treningowy, którego głównym celem jest rozwój ogólnej sprawności fizycznej.


Wysoka intensywność, zmienność i ruchy funkcjonalne z wykorzystaniem sprzętu: sztang, odważników kulowych, piłek lekarskich, skrzyń, kółek gimnastycznych, drążków to coś, co sprawi, że wkręcisz się w trening!

ZAJĘCIA GRUPOWE

ZAJĘCIA CROSS

Intro Cross

LIMIT MIEJSC: BEZ LIMITU

Zajęcia dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z CrossFitem, na nich poznajemy podstawowe założenia systemu treningowego wraz z podstawowymi ruchami występującymi w treningach

ZAJĘCIA CROSS

W.O.D.

LIMIT MIEJSC: BEZ LIMITU

Zajęcia dla osób, które etap „inicjacji” mają już za sobą i mogą przejść do realizowania regularnych jednostek treningowych

ZAJĘCIA CROSS

Mobility

LIMIT MIEJSC: BEZ LIMITU

Zajęcia na których poprawiana jest praca ciała, zakresy ruchu w stawach (pomocne przy braku ruchomości np. przy przysiadzie)

ZAJĘCIA CROSS

Podnoszenie Ciężarów

Weightlifting

LIMIT MIEJSC: BEZ LIMITU

Uwaga skupiona jest wokół dwuboju olimpijskiego

(rwanie + podrzut) oraz ćwiczeń pośrednich

doskonalących technikę

CO WARTO ZABRAĆ

Poradnik nowego cross-era

RĘCZNIK

Zabierz ręcznik bo pot się poleje…strumieniami

USZTYWNIACZE

Zalecamy usztywnić nadgarstki, kolana lub kostki.

WODĘ

Tego nie będziemy wyjaśniać. Jak nie weźmiesz dużej butelki wody to będziesz żałować

WOLE WALKI

Nie będzie czasu na przystanki…walczysz tylko ze sobą. Musisz chcieć!

TRENERZY SEKCJI CROSS

Jarosław Niewdach

Trener Personalny Cross

Maciej Łuczak

Master of Sport World Class

(pierwszy Polak)

Łukasz Fijałkowski

CrossFit-L1 Trainer, Crossfit Mobility Trainer

Adam Kuras

Trener Cross

TRENERZY SEKCJI CROSS

Jason Swartzman

Creative Director

Susan Whiting

Senior Copyrighter

Frank Simons

Sound Mixer & DJ

Mary Jane Strode

Head of PR 

Jason Swartzman

Creative Director

Susan Whiting

Senior Copyrighter

Frank Simons

Sound Mixer & DJ

Mary Jane Strode

Head of PR 

thin

Trener Personalny Cross

Jarosław Niewdach

Trener Personalny, oraz trener przygotowania motorycznego. Jego podopiecznymi są zarówno osoby ćwiczące rekreacyjnie, jak i sportowcy różnych dyscyplin. Wyróżnia go profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Osoby pod jego skrzydłami szybko notują progres, co przekłada się na lepszą formę fizyczną i samopoczucie.

Master of Sport World Class (pierwszy Polak)

Maciej Łuczak

Rekordzista i Mistrz Świata IKMF World Championship Kettlebell Marathon, Mistrz Polski w Półmaratonie Kettlebell 2016, Elbląg, Polska, Mistrz Polski Kettlebell Sport 2016, Olsztyn, Polska, I miejsce World Kettlebell Grand Prix Series 2016, Olsztyn, Polska. Fizjoterapeuta, trener sportowców oraz trener personalny. Założyciel oraz szef wyszkolenia Instytutu Kettlebell. Prezes oraz wykładowca Polskiego Stowarzyszenia Girevoy Sport. Certyfikowany sędzia organizacji International Kettlebell Marathon Federation. Autorytet oraz bezkonkurencyjnie najlepszy zawodnik Kettlebell Sport w kraju. Prowadzi zajęcia KETTLEBELLS oraz KETTLE HARDSTYLE. Pracuje w oparciu o swoją autorską metodę treningu.

CrossFit-L1 Trainer, Crossfit Mobility Trainer

Łukasz Fijałkowski

Od dzieciństwa związany ze sportem. Trenował pływanie, karate tradycyjne; dodatkiem były specjalistyczne treningi siłowe. Pasjonat treningu funkcjonalnego, stale rozwijający swoją wiedzę i zakres kompetencji. Instruktor Zajęć Grupowych ze specjalizacją Fitness, Instruktor sportu ze specjalnością Kulturystyka, CrossFit-L1 Trainer, Crossfit Mobility Trainer. W pracy zwraca uwagę na dokładność wykonywanych ćwiczeń, ich intensywność oraz aspekt zdrowotny.

Trener Cross

Adam Kuras

Przygodę z CrossFitem zaczął w Kuźni. Systematyczna aktywność fizyczna przerodziła sięw pasję, co zaowocowało nieustannym pogłębianiem wiedzy w tym kierunku. Brał udział m. in w Łódź Garage Games zarówno jako zawodnik, jak i sędzia (2017 CrossFit Judge Course). Posiada tytuł CrossFit Level 1 Trainer oraz uprawnienia Instruktora Kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.